Укрзалізниця змінила правила продажу частини квитків: про що потрібно знати пасажирам

Автор: Леся Ловіцька

Укрзалізниця ухвалила рішення переглянути правила продажу частини квитків на потяги. Тепер усі групові замовлення оформлятимуться лише в електронному форматі. Йдеться про централізовані замовлення квитків для десяти та більше осіб.

Укрзалізниця змінила правила продажу частини квитків: про що потрібно знати пасажирам - today.ua

Про новацію повідомили у прес-службі Укрзалізниці. Замовлення на групові перевезення приймають на офіційному порталі за посиланням. Зазначено, що спочатку на сайті проводиться збір заявок, а потім вони автоматично виставляються у чергу. Організатор поїздки має можливість відстежити статус заявки.

Після підтвердження заявки слід надати квитанцію про оплату протягом 24 годин. В іншому випадку бронь анулюється.

Популярні зараз

Українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року: може не бути кілька тижнів

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

До каси Укрзалізниці тепер можна не звертатися, це потрібно лише для отримання замовлених квитків. Бронювання та оплата здійснюються у віддаленому режимі. Перехідний період триватиме два тижні, протягом яких у касах прийматимуться заявки на групові перевезення.

"Раніше, щоб оформити групові квитки, потрібно було двічі звертатися до кас вокзалів: спочатку для ручного заповнення заяви та попереднього резервування, а потім щоб здійснити оплату послуги. Зворотний зв'язок щодо оновленого сервісу залізничники традиційно приймають в усіх каналах зв’язку: через застосунок, чат-боти, гарячу лінію 0 800 503 111 та e-mail [email protected].

Укрзалізниця змінила правила продажу частини квитків: про що потрібно знати пасажирам

Укрзалізниця разом із європейськими компаніями модернізує локомотиви

Голова правління національного перевізника Євген Лященко повідомив, що є потреба у нових локомотивах. Буде збільшено обсяги операцій із капітального оновлення на власних заводах. Також розроблено програми з модернізації. Технічна команда Укрзалізниці проводить зустрічі з різними компаніями в Європі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Вже є зрозумілі проекти щодо модернізації маневрових локомотивів ЧМЕ3, магістральних тепловозів 2ТЕ10М та 2М62. Це також можуть бути спільні проекти з великими європейськими компаніями", - зазначив Лященко.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця восени запустить новий поїзд до Польщі, який у день перевозитиме до 500 пасажирів.