Укренерго попередило про нові відключення світла

Автор: Корнєєв Ігор

Укренерго попередило українців про екстрені відключення світла. Вони можуть бути запроваджені 15 травня з 18:00 до 23:00.

Укренерго попередило про нові відключення світла - today.ua

У компанії повідомили, що відключення світла для побутових споживачів будуть застосовуватись у тому випадку, якщо у вечірній час суттєво зросте споживання електрики.

У пресслужбі компанії Yasno зазначили, що Україна має великі проблеми з генерацією електроенергії, тому спрогнозувати можливі відключення немає жодної можливості.

"Ризик залишається завжди, наша енергосистема живе зараз із відчутним дефіцитом. Лише цього тижня довелося залучати на допомогу аварійний імпорт з Європи на 20 ГВт-год, а це дуже і дуже великі цифри", - повідомили в Yasno.

Популярні зараз

В Україні заборонили приймати деякі купюри, - Нацбанк

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Названо зарплату, з якою українці можуть розраховувати на 10 000 грн пенсії

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

У компанії нагадали, що стабілізаційні відключення запроваджуються не постачальниками, а системами розподілу електроенергії. Наразі Yasno не отримувала відповідних вказівок, але ситуація може оперативно змінюватися.

У пікові години навантаження на мережі суттєво зростає, тому в компанії вкотре закликають дбайливо споживати електроенергію та допомогти енергетикам. У Yasno нагадали, що за два роки обстрілів Україна втратила 8 ГВт генеруючих потужностей.

Напередодні вперше запроваджувалися екстрені відключення світла по всій країні. У столиці вони торкнулися близько 10% побутових споживачів. Вранці відключення світла продовжилися.

Укренерго попередило про нові відключення світла

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

О дев'ятій годині ранку компанії ДТЕК та Укренерго повідомили про скасування екстрених відключень. Наразі з'явилася інформація, що вони знову можливі у вечірній час.

Нагадаємо, що влітку ситуація лише погіршиться. Коли побутові споживачі та торгові точки почнуть масово використовувати кондиціонери та холодильники навантаження на мережі суттєво зросте.