Українцям видадуть зимові гуманітарні набори: хто може отримати та як подати заявку

Автор: Ольга Березовська

Благодійні організації продовжують підтримувати українців, котрі постраждали від агресії росіян. Триває прийом заявок на отримання гуманітарних наборів від одного з фондів. Хто може заповнити реєстраційну форму та як це слід робити?

Українцям видадуть зимові гуманітарні набори: хто може отримати та як подати заявку - today.ua
Каталог компаний

Одна з найбільших благодійних організацій в Україні Карітас-Спес надає допомогу внутрішньо переміщеним особам, які зараз проживають у місті Луцьк. Однак подати заявку на отримання зимових наборів, до яких входять тепла ковдра, подушка, термос, ліхтар та постільна білизна можуть не всі.

Фонд готовий допомогти лише українцям, які належать до двох категорій уразливості. Це ВПО старше 60 років і переселенці з 1 та 2 групою інвалідності. Поки що тільки вони можуть заповнити форму і претендувати на гуманітарні набори.

Українцям видадуть зимові гуманітарні набори: хто може отримати та як подати заявку

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Хоча у фонді зазначають, що кількість допомоги у них на складах обмежена, тому працівники організації просять усіх заявників поставитися з розумінням до того, що заповнення форми не гарантує отримання набору.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб зареєструватись, українцям вищезазначених категорій необхідно заповнити запропоновану фондом форму. Її можна знайти за цим посиланням. У заявці потрібно вказати особисті дані та контактну інформацію заявника. Після обробки отриманих анкет працівники організації зв'яжуться з тими, кому зможуть видати зимовий набір.

Нагадаємо, що Польща змінила розмір матеріальної допомоги, яку одержують українські біженці.