Українців попередили про різкий стрибок цін на товари та послуги

Автор: Леся Ловіцька

В Україні найближчим часом можуть різко піти вгору ціни на товари та послуги. Стало відомо, що головними причинами негативної тенденції на ринку будуть дві.

Українців попередили про різкий стрибок цін на товари та послуги  - today.ua

Генеральний директор Федерації роботодавців транспорту України Володимир Гусак повідомив, що по українці відчують на собі наслідки подорожчання автомобільного палива.

Як відомо, з 1 липня очікується підвищення вартості бензину, автогазу та дизельного пального. У такому разі може значно змінитися вартість всіх товарів та послуг. Зростання можливе навіть на залізничні квитки.

За словами Гусака, очікується новий виток інфляції, тому що так чи інакше ціни на дизельне паливо та бензин входять до собівартості майже усіх товарів і послуг в Україні.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Аналітик нагадав, що до значного збільшення питомої ваги дизелю у залізничних перевезеннях призвели перебої з електропостачанням. Вартість такого транспортування підвищиться, а це призведе до тотального зростання цін "майже на все" у вітчизняній економіці.

Українців попередили про різкий стрибок цін на товари та послуги

Володимир Гусак наголосив, що кожне підвищення тарифів державних монополій та акцизів означає, що частина підприємств в Україні припинить діяльність і вже не зможе відновити її навіть після перемоги України у повномасштабній війні з Росією. Але всі добре розуміють необхідність поповнення бюджету. Насамперед йдеться про фінансування нашої армії – слід активно залучати кошти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила у першому читанні закон про подорожчання автомобільного палива. Якщо він набуде чинності, дизельне пальне зросте у ціні щонайменше на 2 грн/л, а бензин - на 1,5 грн/л.

Раніше стало відомо, які саме продукти можуть подорожчати в Україні найближчим часом.