Українці зможуть отримувати грошові перекази з Канади через ПриватБанк

Автор: Корнєєв Ігор

Отримання грошових переказів з Канади стане простішим для українців. Позитивні зміни анонсував член правління ПриватБанку із питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.

Українці зможуть отримувати грошові перекази з Канади через ПриватБанк - today.ua

Він повідомив, що завдяки партнерській програмі між ПриватБанком та канадською фінансово-технічною компанією RemitBee, в українців з'явилася можливість отримувати перекази від родичів та друзів, які живуть у країні кленового листа.

Українська діаспора у Канаді історично є однією з найчисленніших. Після початку війни вона поповнилася людьми, які виїхали з рідної країни до друзів та родичів.

Тепер ПриватБанк надав їм можливість фінансово допомагати близьким людям, які залишилися в Україні. Дмитро Мусієнко зазначив, що мінімальна сума переказу становитиме лише 10 канадських доларів. З громадян, які зроблять перший переказ на суму 250 канадських доларів до кінця березня, не буде стягнуто комісією за цю послугу.

Популярні зараз

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Українці зможуть отримувати грошові перекази з Канади через ПриватБанк

Щоб нею скористатися, можна зайти на сайт або мобільний додаток RemitBee. Завдяки сервісу PrivatMoney українці мають можливість отримати відправлені гроші прямо на свою банківську картку, якщо вона була вказана відправником.

В іншому випадку можна скористатися сайтом або додатком Приват24 та отримати переказ, вказавши його контрольний номер. Або ж прийти по гроші до найближчого відділення банку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що RemitBee – це фінтех-компанія, що спеціалізується на транскордонних платежах та обміні валюти. Вона дозволяє отримувати перекази у понад 100 країнах світу.

Нагадаємо, раніше у лютому ПриватБанк повідомив, що вдвічі знизив вартість переказів на закордонні карти.