ПриватБанк вдвічі знизив вартість переказів на закордонні картки

Автор: Леся Ловіцька

Приватбанк вирішив підтримати українців, які фінансово допомагають близьким за кордоном. Стало відомо, що міжнародні карткові перекази стали вдвічі дешевшими.

ПриватБанк вдвічі знизив вартість переказів на закордонні картки - today.ua

Член правління банку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко повідомив, що пропозиція діятиме з 20 лютого до 20 квітня. Воно стосується грошових переказів з карток ПриватБанку у Приват24 на закордонні картки по всьому світу. Вони подешевшали вдвічі. Так, тепер замість 2% потрібно буде платити комісію у розмірі 1% – щонайменше 25 гривень замість 50 грн.

Щоб зробити грошовий переказ на картку закордонного банку, слід використовувати сайт або мобільний додаток ПриватБанку. Для цього потрібно вибрати в меню вкладку "Переказ на карту", вибрати шаблон та заповнити інформацію про закордонну картку.

Слід зазначити суму транзакції та підтвердити її. Примітно, що перекази доступні лише з валютної картки ПриватБанку у євро чи доларах. У пресслужбі нагадали, що таку картку можна відкрити в онлайн-режимі через Приват24. Також є можливість отримати пластикову картку безпосередньо у відділенні.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Вказано, що мінімальна сума однієї операції – 10 доларів, а максимальна – 29 999 грн в еквіваленті. На місяць можна надіслати суму в еквіваленті 100 000 грн.

"Для фінансової допомоги рідним відстань не має значення з Приват24. Тепер у вас є і валюта, і більше вільного часу. Перекладати валюту на закордонну картку можете так само швидко", - зазначили співробітники фінустанови.

Місячний ліміт на онлайн-покупку валюти у Приват24 – 50 000 грн.

ПриватБанк вдвічі знизив вартість переказів на закордонні картки

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вказано, що грошові перекази не можна зробити до країн, які перебувають під санкціями: Росію, Білорусь, Сирію, Судан, Іран, Ірак, Кубу, КНДР, Нікарагуа, Венесуелу, ДР Конго, Афганістан, Ємен, Лівію, Зімбабве та Сомалі. Внутрішнє законодавство Канади, США, Японії, Індії також забороняє переклади.

Раніше ПриватБанк запропонував клієнтам економити до 500 грн на місяць: пропозиція діє до 15 травня.