Українські артилеристи розповіли про ситуацію зі снарядами під Вовчанськом

Автор: Корнєєв Ігор

Українські артилеристи під Вовчанськом вже почали отримувати американські снаряди. Про це вони розповіли журналістам.

Українські артилеристи розповіли про ситуацію зі снарядами під Вовчанськом - today.ua

Як раніше повідомляв президент України Володимир Зеленський, нашим воїнам вдалося зупинити ворога на півночі Харківської області та стабілізувати фронт. Не в останню чергу це сталося через те, що на фронт нарешті почала надходити зброя з американських постачань.

Журналістка видання Reuters побувала під Вовчанськом, наступ на який росіяни розпочали 10 травня. Вона поспілкувалася з нашими військовими, зокрема, з артилеристами.

Навідник гаубиці на ім'я Павло б'ється у складі 92-ї окремої штурмової бригади. Він розповів, що окупанти не припиняють спроби рухатися вперед ні вдень, ні вночі. Його підрозділ було перекинуто з іншої ділянки фронту, де ситуація з постачанням боєприпасів останнім часом була критичною.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

"Раніше нас дислокували в районі Бахмута, зараз нас перекинули сюди. Тут набагато "гарячіше". Там у нас не було снарядів. Тут принаймні у нас є снаряди, їх почали підвозити. Нам є з чим працювати, боротися", – розповів боєць ЗСУ.

Українські артилеристи розповіли про ситуацію зі снарядами під Вовчанськом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Він повідомив, що ситуація із постачанням останнім часом стала набагато кращою. Однак зазначив, що якщо Сили оборони будуть здатні зупинити наступ ворога навіть у критичній ситуації, викликаній відсутністю американської військової допомоги, то росіяни сто разів подумають, перш ніж робити спроби наступу на Суми, Чернігів чи Київ.

Нагадаємо, 17 травня президент Володимир Зеленський заявив, що зараз снарядний голод на фронті не відчуває жоден український підрозділ.