“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

Автор: Корнєєв Ігор

Президент України Володимир Зеленський розповів про забезпечення фронту артилерійськими боєприпасами. За його словами, сьогодні снарядний голод не відчуває жоден підрозділ.

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті - today.ua

Зеленський не розкривав подробиці військових постачаннь з боку союзників України. Однак, судячи з його заяви, допомога вже надходить на фронт й у серйозному обсязі.

"Вперше за роки війни жодна із бригад не скаржиться, що немає артилерійського снаряда. І це відбувається упродовж останніх 2 місяців. Втім, ще прийдеться дуже багато працювати. Чеська ініціатива буде йти. Про гроші з усіма партнерами ведемо перемовини", - повідомив президент України.

Гроші, за словами глави держави, потрібні також на виробництво дронів. Володимир Зеленський повідомив, що партнери допоможуть профінансувати українське виробництво дронів для радіоелектронної боротьби.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Загалом він зазначив, що якість дронів, вироблених в Україні, постійно покращується.

"Ми починаємо їх багато виробляти, а на них немає грошей, можемо виробляти більше, ніж є грошей", – констатував президент.

Нагадаємо, державний секретар США Ентоні Блінкен під час свого неанонсованого візиту до Києва повідомив про ухвалення нового пакету військової та фінансової допомоги Україні на 2 млрд доларів. Після ухвалення відповідного закону у Конгресі це вже третій пакет озброєнь та боєприпасів для наших захисників.

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також нагадаємо, що сьогодні президент України Володимир Зеленський розповів про перебіг боїв на півночі Харківської області.

Він повідомив про дальність максимального просування росіян на цьому напрямку, а також про стан оборонних укріплень. Нагадаємо, після початку наступу росіян на цьому напрямку вони викликали велику кількість нарікань із боку бійців Сил оборони.