Українок планують навчити водінню автобусів та вантажівок через брак водіїв-чоловіків

Автор: Ольга Березовська

У Мінінфраструктурі повідомили, що планують провести програму навчання українських жінок управлінню великогабаритним транспортом. Причиною цього стала серйозна нестача водіїв-чоловіків.

Українок планують навчити водінню автобусів та вантажівок через брак водіїв-чоловіків - today.ua

В Україні триває масштабна мобілізація, внаслідок якої чимало українських чоловіків було призвано до армії. Це призвело до того, що в деяких сферах діяльності виникла серйозна нестача працівників.

Так, наприклад, у Львові відкрито десятки вакансій водіїв трамваїв, тролейбусів та автобусів. А у київському метро змушені були збільшити інтервали руху поїздів. Там причинами називають мобілізацію, специфіку професії та вимушену міграцію.

Вирішення проблеми нестачі водіїв знайшли у Міністерстві інфраструктури. Про нього докладно розповів у новому інтерв'ю виданню Forbes Україна заступник голови цього відомства. Сергій Деркач заявив, що зараз розробляється загальнонаціональна програма навчання жінок водінню великогабаритного транспорту.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Українок планують навчити водінню автобусів та вантажівок через брак водіїв-чоловіків

"Це питання найближчих тижнів. Збираємо дані щодо необхідності водіїв", - заявив заступник міністра.

Деркач додав, що станом на початок року було зафіксовано серйозну нестачу водіїв комунального транспорту. Вона сягала 30 відсотків. Але на даний момент ситуація може бути ще гіршою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Представник Мінінфраструктури каже, що планується залучати український бізнес до цієї кампанії з навчання жінок. Деркач зазначив, що уряду вже надходили пропозиції щодо надання навчальних майданчиків та необхідного обладнання.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Україна веде переговори з Євросоюзом щодо повернення до рідної країни українських громадян, які незаконно перетнули кордон.