Україні загрожує демографічна криза: деякі регіони країни можуть стати безлюдними

Автор: Ольга Березовська

Демографічна ситуація в Україні ще до війни залишала бажати кращого, а після початку повномасштабного вторгнення РФ стала ще гіршою. Але в майбутньому може статися так, що деякі регіони країни взагалі стануть безлюдними.

Україні загрожує демографічна криза: деякі регіони країни можуть стати безлюдними - today.ua

Заступник директора з наукової роботи Інституту демографії та проблем якості життя НАНУ розповів у новому інтерв'ю про існуючу проблему та підготовку реалізації проекту щодо покращення демографічної ситуації в країні. Олександр Гладун також зазначив, що є низка регіонів в Україні, де, можливо, не житимуть люди.

Журналісти поцікавилися в експерта, чи є загроза, що українські землі можуть стати безлюдними. За словами демографа, у майбутньому потрібно буде вирішувати проблему розвитку територій на кордоні з Росією та можливість розміщення там населення. Бо саме ці землі не перебувають у безпеці.

Україні загрожує демографічна криза: деякі регіони країни можуть стати безлюдними

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Чи варто там будувати якісь промислові підприємства чи розвивати тільки сільське господарство. На жаль, ми не знаємо, як поведеться країна-агресор через рік, два, десять після нашої перемоги. Адже навіть після того, як ми вийдемо на кордони 1991 року, вони, швидше за все, обстрілюватимуть нашу територію", - додав Гладун.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про різке скорочення кількості чоловіків в Україні, яке безпосередньо пов'язане з війною.