Україна закупить зброю на виділені США $300 млн: стала відома номенклатура

Автор: Корнєєв Ігор

Сполучені Штати оголосили про надання пакета військової допомоги для України. Києву нададуть 300 млн доларів для закупівлі озброєнь для ЗСУ.

Україна закупить зброю на виділені США $300 млн: стала відома номенклатура - today.ua

Радник Білого дому з національної безпеки Джейк Салліван повідомив, що "непередбачена економія коштів" уможливила надання військової допомоги Києву у розмірі 300 мільйонів доларів.

Кошти були зекономлені в рамках контрактів, раніше укладених із Пентагоном на постачання техніки та боєприпасів ЗСУ. Повідомляється, що на них, зокрема, буде закуплено снаряди для артилерії та ракетних систем HIMARS.

Салліван зазначив, що новий транш дозволить українським військовим якийсь час вести вогонь на фронті. Однак додав, що йдеться про не надто довгий час.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Таким чином, радник президента США натякнув, що Конгресу слід поквапитися з виділенням давно обіцяних Києву 61 млрд доларів військової та економічної допомоги. Більшість військових експертів сходяться на думці, що ця допомога дозволить Україні досягти серйозних успіхів на фронті.

Зазначимо, сьогодні конгресмени-республіканці розпочали збір підписів за те, щоб поставити на голосування документ про надання допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню в обхід спікера Палати представники Майка Джонсона.

Трампіст-республіканець Джонсон без жодних виразних пояснень протягом місяця не ставить цей законопроєкт на голосування Палати представників. Сенат затвердив надання допомоги ще 13 лютого.

Україна закупить зброю на виділені США $300 млн: стала відома номенклатура

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, 7 березня конгресмен від Республіканської партії Браян Фіцпатрік повідомив пресі, що Палата представників має намір винести на голосування документ про підтримку України в обхід спікера Майка Джонсона.

Він анонсував збирання необхідних для цього 218 підписів конгресменів ще 7 березня. Сьогодні ця процедура розпочалася.