Франція цього року відкриє в Україні три заводи з виробництва військової техніки

Автор: Корнєєв Ігор

Франція заявила про намір розширити своє військове виробництво на Україну. Вже влітку на території нашої країни може розпочатися виготовлення та ремонт французької військової техніки.

Франція цього року відкриє в Україні три заводи з виробництва військової техніки - today.ua

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що оборонні компанії країни налаштовані відкрити виробництво в Україні. Вони планують випускати військову техніку, снаряди та безпілотники, а також ремонтувати бойові машини, пошкоджені на фронті.

За словами голови оборонного відомства, перший французький військовий завод може розпочати роботу в Україні вже влітку поточного року. Лекорню зазначив, що це допоможе Києву відбити агресію росіян.

Про які саме компанії йдеться, міністр не уточнив. Проте фахівці називають трьох потенційних претендентів. Серед них KNDS – колаборація французької держкомпанії Nexter та німецької приватної компанії Krauss-Maffei Wegmann. Вона займається виробництвом боєприпасів та різних бойових машин. Зокрема, вона виробляє самохідні гаубиці Caesar, що так до вподоби українським артилеристам.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Компанія Arquus також може бути зацікавлена у тому, щоб зайти в Україну. Вона виробляє військовий транспорт та шасі. Третя компанія - Delair - виробляє безпілотники, без яких вже немислима сучасна війна.

Франція цього року відкриє в Україні три заводи з виробництва військової техніки

Припущення саме про цих виробників оборонної продукції було зроблено на підставі заяви Міністра оборони Франції.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Три французькі компанії налагоджуватимуть партнерство з українськими компаніями, зокрема, у секторі безпілотників та наземної техніки, щоб виробляти запчастини на українській землі, а в майбутньому, можливо, і боєприпаси", – сказав Лекорню.

Франція останнім часом стає світовим локомотивом воєнної підтримки України. Її президент Емманюель Макрон закликав НАТО відправити військових до України. Якщо Альянсу не вистачить рішучості, Франція має намір зробити це в приватному порядку.