У Yasno спрогнозували, як часто українці будуть зі світлом взимку

Автор: Ольга Березовська

Українців уже попередили про те, що ситуація з відключеннями світла в країні буде складною, особливо в холодну пору року. І в компанії Yasno спрогнозували, як часто жителі країни зможуть користуватися електроенергією.

У Yasno спрогнозували, як часто українці будуть зі світлом взимку - today.ua

Генеральний директор компанії Yasno виступив в ефірі Business Breakfast і розповів про те, що ситуація з електроенергією залежить від збільшення імпорту та можливості відновити якнайбільше об'єктів енергетики, пошкоджених російськими окупантами. Водночас Сергій Коваленко вважає, що у зимові місяці українці зможуть користуватися світлом по п'ять-шість годин на день.

Він також висловив сподівання, що до початку нового опалювального сезону ситуація зміниться на краще, тому цей прогноз можна буде переглянути вже наприкінці літа.

Однак глава Yasno нагадав, що в холодну пору року пік споживання електроенергії вищий, ніж у літні місяці. Бо чим нижча температура повітря, тим більше споживання на опалення. І взимку 2024 року генераційний дефіцит може становити від 30 до 35%.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

У Yasno спрогнозували, як часто українці будуть зі світлом взимку

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Шість-п'ять годин світла для споживачів на день - це досить реально, але я думаю, що може бути краще. Це залежить від того, скільки ми відновимо. Тому за прогнозом на зиму: я вважаю, що потрібно готуватися, виходячи з того, що буде 5-6 годин світла на день. Але наприкінці серпня потрібно буде поновити прогноз", - додав Коваленко.

Нагадаємо, раніше українців попередили про найгірший сценарій щодо світла та опалення.