У Німеччині пропонують відправити додому кожного безробітного українця, жінок – також

Автор: Марченко Любов

Німеччина – країна, в якій зараз знаходиться найбільше біженців з України. Там знайшли притулок 1,25 мільйона наших співвітчизників. Однак вже незабаром ситуація може змінитися. Адже дехто з німецьких політиків пропонує відправити додому всіх безробітних українців.

У Німеччині пропонують відправити додому кожного безробітного українця, жінок – також - today.ua

Про це, зокрема, заявив в інтерв'ю Bild, Голова баварської опозиційної партії Християнсько-соціального союзу (ХСС) у Бундестазі Александер Добріндт.

"Більш ніж через два роки після початку війни тепер має застосовуватися принцип: працевлаштовуйтесь в Німеччині або повертайтеся в безпечні райони на заході України", – запропонував німецький опозиційний політик.

За понад два роки, відколи українці прибули до Німеччині, працездатні біженці вже могли знайти собі хоч якусь роботу, а не жити на допомогу від держави, вважає політик. Адже саме залученість до роботи допомагала би і самим українцям краще оволодіти мовою та активніше інтегруватись у німецьке суспільство.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

"Нам потрібні сильніші зобов’язання щодо співпраці для шукачів притулку, коли йдеться про працевлаштування. Має бути пропозиція у вигляді роботи, і це має бути частиною послуги з інтеграції", - заявив Александер Добріндт.

У Німеччині пропонують відправити додому кожного безробітного українця, жінок – також

Однак його ідея не отримала схвалення в інших представників політичного спектру. Зокрема, осудливо відгукнувся про таку пропозицію однопартієць Шольца, один із лідерів парламентської фракції соціал-демократів Дірк Візе. Він заявив, що після таких пропозицій  ХСС мала б назавжди прибрати зі своєї назви слово "християнський".

"Путін продовжує бомбити цілі по всій Україні. Тепер Добріндт також хоче відправити туди жінок і дітей, які, можливо, вже втратили своїх батьків на фронті", – емоційно відреагував  Візе на пропозицію свого політичного опонента.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Критично поставився до пропозиції Добріндта також і лідер партії "Зелених" Омід Нуріпур. Він вважає глибоко хибною думку, що українці їдуть до Німеччини заради високої соціальної допомоги, а не заради порятунку своїх сімей.

Водночас, дедалі більше німецьких політиків вважають, що українським біженцям треба скоротити розмір щомісячної фінансової допомоги, аби стимулювати їх до активнішого пошуку роботи.