Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину

Автор: Леся Ловіцька

Більшість українських біженців у Європі обрала Німеччину, де високий рівень життя та надається значна фінансова допомога. Влада розглядає можливість позбавити мігрантів соціальної виплати у розмірі 563 євро.

Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину - today.ua

Безробітні українські біженці у Німеччині отримують соціальну допомогу Bürgergeld, яка з 1 січня складає 563 євро на особу. Генсек ліберальної партії Бундестагу Біджан Джір-Сарай, що входить до правлячої коаліції, заявив, що багато хто воліє отримувати виплату зі звільненням від податків, а не офіційно працевлаштовуватися.

Політик вказав, що багато хто у ФРН невдоволений такою ситуацією, тому що особи можуть підробляти у тіньовій зайнятості.

Наразі у Німеччині близько 1,25 мільйона українських біженців. Причому мігранти з інших країн отримують меншу грошову допомогу - 460 євро.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

На думку Біджана Джір-Сарая, біженці, які прибуватимуть до країни у майбутньому, повинні отримувати не Bürgergeld, а виплати, і передбачені для громадян інших країн, що шукають притулку. Вказано, що у ФРН гострий дефіцит робітників. Їх особливо не вистачає у галузях будівництва, громадського харчування таа догляду за людьми

"Ми більше не повинні використовувати гроші платників податків для фінансування безробіття, а маємо дати людям роботу", – наголосив депутат.

Українських біженців у Німеччині планують позбавити грошової допомоги у 563 євро: названо причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше аналогічний заклик прозвучав від члена консервативної партії ХДС та глави МВС федеральної землі Бранденбург Міхаеля Штюбгена. Він також вважає надання українцям зазначеної виплати принципою помилкою, яка гальмує їзнє бажання виходити на роботу та самостійно про себе дбати. Зазначено, що таким чином у біженців створюються неправильні стимули.

Нагадаємо, що Німеччина передасть Україні новітній танк Frankenstein, який працює як ППО. Він може збивати російські ракети та безпілотники.