У Мінцифри повідомили, як працюватиме е-бронювання у “Дії“

Автор: Леся Ловіцька

Стало відомо, як проходитиме е-бронювання через державну платформу "Дія". У Міністерстві повідомили, що процедура буде максимально швидкою та зручною для користувачів.

У Мінцифри повідомили, як працюватиме е-бронювання у “Дії“ - today.ua

Заступниця директора Директорату розвитку електронних послуг Мінцифри Валерія Ткач зазначила, що керівник подаватиме відповідну заяву на бронювання певного співробітника. І рішення буде прийнято оперативно – буквально за 60 хвилин.

"Те, що ми пропонуємо - синхронізація бронювання, то особа не буде чекати, ні тиждень, ні два. Всі процеси будуть відбуватися протягом години. Як тільки керівник підприємства подасть працівника на бронювання, будуть проведені всі необхідні перевірки", - зазначила чиновниця.

За словами Ткач, у керівника будуть дані стосовно кожного працівника – погодили йому бронь чи ні. Офіційно працевлаштований українець побачить відповідну інформацію щодо себе у військово-обліковому документі – безпосередньо у мобільному додатку "Резерв+".

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

За бажання, можна роздрукувати паперовий документ – така можливість передбачена.

Наголошено, що бронювання персоналу можливе на підприємствах, які визнані критично важливими для функціонування вітчизняної економіки або забезпечують потреби ЗСУ. Послуга доступна, якщо робітник працює у зазначених категоріях організацій, перебуває у реєстрі військовозобов'язаних, а також може підтвердити трудові відносини з компанією.

Електронне бронювання працівників може з'явитися у "Дії" уже за кілька тижнів.

У Мінцифри повідомили, як працюватиме е-бронювання у “Дії“

Бронювання медиків

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, як проводиться бронювання медичних працівників під час воєнного стану. Керівник заклади регіонального рівня подають до військової адміністрації списки співробітників, які потребують бронювання, а вона передає їх до Міноборони. Але відстрочку у таких осіб можуть забрати.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Якщо нам Сили безпеки і оборони скажуть, що треба така-то кількість медичних працівників, ми будемо перелаштовувати надання медичної допомоги, щоб військовий сектор не страждав", - підкреслив очільник відомства.

Раніше у Міноборони повідомили про зміни військового обліку: українцям не треба носити з собою головний документ.