У Міненерго повідомили, на що витратять гроші із Фонду підтримки енергетики України

Автор: Корнєєв Ігор

У Фонді підтримки енергетики України зібрано вже понад пів мільярда євро. За рахунок цих коштів буде встановлено невеликі об'єкти електрогенерації задля забезпечення критичної інфраструктури.

У Міненерго повідомили, на що витратять гроші із Фонду підтримки енергетики України - today.ua

Про це розповів міністр енергетики України Герман Галущенко під час зустрічі з директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Артуром Лорковським. Вони обговорювали:

  • посилення стійкості української енергосистеми;
  • захист енергетичних об'єктів;
  • координацію взаємодії з міжнародними партнерами;
  • закупівлю обладнання через Фонд підтримки енергетики України;
  • подальшу інтеграцію українського та європейського електроенергетичних ринків.

Російським окупантам уже вдалося знищити українські енергооб'єкти загальним обсягом генерації 9 ГВт. Атаки на електростанції продовжуються.

Герман Галущенко нагадав, що наші партнери на Заході створили Фонд підтримки енергетики України, в якому вже акумульовано 545 млн євро. Очікується, що після Конференції з відновлення України, яка відбулася цього місяця у Берліні, будуть нові надходження коштів від союзників. На що їх планують витратити, розповів міністр енергетики України.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Українців попередили про різке подорожчання квартир до кінця року

"Для нарощування потужностей до наступної зими ми ведемо активну роботу з міжнародними партнерами, бізнесом і місцевою владою для встановлення розподіленої генерації на місцях. По всій території країни визначено локації, де можуть бути встановлені газові турбіни та газопоршневі установки, які дозволять забезпечити критичні потреби в електропостачанні у холодний період", - повідомив Герман Галущенко.

У Міненерго повідомили, на що витратять гроші із Фонду підтримки енергетики України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що в умовах значного скорочення генерації електроенергії найбільш жорсткі графіки відключень світла діяли у Києві.

Енергетичний експерт Геннадій Рябцев повідомив, що наразі вдалося перерозподілити електроенергію таким чином, щоб побутові споживачі столиці були у тих же графіках, що й на решті території країни.