У Мін'юсті надали роз'яснення щодо обмеження державних послуг без військового квитка

Автор: Леся Ловіцька

З'явилася інформація про те, що чоловікам 18-60 років без військового квитка буде недоступна більшість державних послуг. У Мінюсті роз'яснили ситуацію.

У Мін'юсті надали роз'яснення щодо обмеження державних послуг без військового квитка - today.ua

Як відомо, 18 травня набув чинності новий закон про мобілізацію. Українці призовного віку повинні оновити свої дані у ТЦК – це можна зробити як  у самому військкоматі, так і у ЦНАП або через мобільний застосунок "Резерв+". Кінцева дата- 16 липня.

У зазначеному застосунку з'явився Qr-код, це аналог паперових військово-облікових документів.

Міністр юстиції Денис Малюська нещодавно повідомив, що сотні державних послуг стануть недоступними українцям, які не мають військово-облікових документів. Проте очільник відомства заявив, що його неправильно зрозуміли і перелік конкретних послуг, який розповсюдили у засобах масової інформації не відповідає дійсності.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

За словами Малюськи, окремі послуги дійсно обмежили вказаній категорії чоловіків, а окремі будуть обмежені у майбутньому. Проте "точно не за списками, придуманими Телеграм-каналами".

"Це класичний фейк і ІПСО. Не ведіться і слідкуйте за нормативно-правовими актами. Якась ера дезінформації настала, одні спростування/пояснення пишу. Особливо сподобалась теза що без військового квитка не надаватиметься міжнародна правова допомога. Думаю, усі втікачі від кримінального переслідування оцінять", - з гумором прокоментував глава Мінюсту.

У Мін'юсті надали роз'яснення щодо обмеження державних послуг без військового квитка

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше повідомлялося, що з 18 червня чоловікам більше не потрібно носити з собою військовий квиток – про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Чиновниця зазначила, що до кінця цього тижня у застосунок "Резерв+" додадуть дані про бронювання українців. Черногоренко наголосила, що у додатку можна буде оновити багато інформації – і візит до ТЦК не знадобиться.