У Бундестазі запропонували рішення для закриття неба над Україною

Автор: Корнєєв Ігор

У німецькому парламенті закликали посилити українське ППО на тлі відсутності допомоги від США. Депутат Бундестагу Міхаель Рот запропонував закупити у Сполучених Штатах комплекси Patriot та передати їх ЗСУ.

У Бундестазі запропонували рішення для закриття неба над Україною - today.ua

Представник правлячої партії СДПН, Голова комітету Бундестагу із закордонних справ Міхаель Рот заявив, що Німеччина має допомогти Україні захиститися від ракетного терору Росії.

Він вважає, що у ситуації, коли Конгрес США ніяк не може проголосувати за військову допомогу нашій країні, Європа має зробити більше для захисту українських міст.

"Я закликаю всіх нас в Європі знайти прагматичні та швидкі рішення. І якщо Україна потребує більше протиповітряної оборони, то ми повинні самі подивитися на наші власні арсенали. Наприклад, що ми як європейці ще можемо надати в плані Patriot", - сказав Міхаель Рот.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Він зазначив, що європейські країни можуть закуповувати у США системи ППО для України, доки конгресмени не проголосували новий бюджет для надання військової допомоги нашій країні.

Депутат Бундестагу заявив, що Росія остаточно зробила ставку у війні на терор мирного населення.

У Бундестазі запропонували рішення для закриття неба над Україною

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Росія хоче знищити цю країну, і те, що ми бачили у Маріуполі – це те, що ми зараз бачимо у Харкові", - заявив Міхаель Рот.

У зв'язку з обстрілами українських міст, що посилилися, Україна закликала партнерів надати їй більше комплексів ППО, зокрема систем Patriot. За підсумками Ради Україна-НАТО, що відбулася 4 квітня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Німеччина пообіцяла негайно знайти системи Patriot для наших Сил оборони.