Німеччина пообіцяла Кулебі негайно знайти системи Patriot для України

Автор: Корнєєв Ігор

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сьогодні бере участь у Раді Україна-НАТО. Він отримав гарантію Німеччини, яка ініціює негайний пошук систем ППО для наших Сил оборони.

Німеччина пообіцяла Кулебі негайно знайти системи Patriot для України - today.ua

Сьогодні Північноатлантичний альянс відзначає 75-річний ювілей. До цієї дати було присвячено проведення Ради Україна-НАТО. Нашу країну на ній представляє міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

На початку заходу він звернувся до колег із країн-членів військового блоку із закликом надати Україні більше систем ППО для захисту від варварських атак російських терористів.

"Один із дуже досвідчених міністрів сказав, що це була найжорсткіша промова міністра закордонних справ, яку він чув у своєму житті. Я перепросив за те, що зіпсував святковий настрій – день народження НАТО, але я відчував, що потрібно занурити колег у сувору реальність жителів Харкова, Одеси, Львова", – заявив глава МЗС України.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Кулеба зазначив, що ті його колеги, які бували в Києві в момент російських ракетних атак, і чули роботу систем ППО, набагато уважніше поставилися до його заклику.

Міністр закордонних справ розповів, що Німеччина пообіцяла негайно ініціювати пошук усіх вільних систем ППО як у союзників, так і загалом у світі, щоб надати їх Силам оборони України. Йдеться зокрема про системи та окремі комплекси Patriot. Вони потрібні нашій країні для захисту від балістичних ракет.

Німеччина пообіцяла Кулебі негайно знайти системи Patriot для України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, ФРН є лідером коаліції ППО у форматі "Рамштайн".

Наприкінці березня Київ скликав надзвичайну нараду у форматі Україна-НАТО з питання обстрілів українських територій з боку Росії. Є імовірність, що сьогоднішні рішення союзників стали результатом опрацювання цього питання у військових відомствах країн НАТО.