У британському The Telegraph заявили про початок Третьої світової війни, яку ігнорує Захід

Автор: Леся Ловіцька

У Британії стурбовані критичною ситуацією в Україні. У провідному виданні The Telegraph заявили про початок Третьої світової війни, яку ігнорує Захід. Вказано, що наша держава протистоїть авторитарним, серед яких РФ, Північна Корея, Іран та Китай.

У британському The Telegraph заявили про початок Третьої світової війни, яку ігнорує Захід - today.ua

Проти диктатури виступила демократія, яку представляють більшість західних країн та США. Гучний матеріал випустив автор з The Telegraph Девід Акс.

"Проблема для демократій полягає у тому, що тільки автократії поводяться так, ніби війна така, якою вона є: глобальна. Доти, доки це не зміниться, Україна буде у невигідному становищі. Якщо і коли все зміниться, Росія може отримати швидку і тривалу поразку, яка стане уроком для інших автократій. Для населення багатих і вільних країн може бути втішно думати про війну в Україні як про регіональну війну, проте це не так", - наголосив він.

У британському The Telegraph заявили про початок Третьої світової війни, яку ігнорує Захід

Популярні зараз

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

У Верховній Раді зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 червня

Прикордонник застрелив чоловіка, який намагався незаконно перейти кордон з Румунією

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Наголошено, що головні союзники Росії – Іран, Північна Корея та Китай. Вони надають країні-агресору потужне озброєння.

На думку Акса, російські окупанти не можуть перемогти в Україні без союзників з усього світу, так само як і Україна не може здобути перемогу без допомоги міжнародних партнерів. Фактично бойові дії ведуться в Україні та РФ, причому Іран також бере участь у боротьбі проти Ізраїлю як через посередників, так і прямо. Однак конфлікт є глобальним, і ставки також.

У британському The Telegraph заявили про початок Третьої світової війни, яку ігнорує Захід

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Повідомляється, що найсильніші автократії світу сприймають війну в Україні як світову. Вони надають підтримку РФ, щоб посилювати такі країни, які готові нападати, завойовувати й придушувати, кого і коли захочуть.

Раніше про небезпеку, що нависла над усім цивілізованим світом, заявив воєнний експерт Олег Жданов. Він попередив, що у разі відсутності допомоги Заходу, росіяни можуть досягти своєї мети та захопити Київ.