Тисячам пенсіонерам-ВПО продовжили виплати соціальної допомоги від держави

Автор: Ольга Березовська

У Міністерстві соціальної політики повідомили про закінчення ідентифікації переселенців-пенсіонерів. Її успішно пройшли десятки тисяч ВПО, які продовжуватимуть отримувати виплати від держави.

Тисячам пенсіонерам-ВПО продовжили виплати соціальної допомоги від держави - today.ua

Українські переселенці пенсійного віку, які набули статусу ВПО ще до повномасштабного вторгнення Росії, мали пройти фізичну ідентифікацію, щоб і надалі отримувати пенсію та соціальну допомогу від держави. Процедуру завершено, і в Мінсоцполітики назвали кількість тих переселенців, яким продовжать виплати.

"Необхідність фізичної ідентифікації для отримувачів пенсій та соціальних виплат є загальноприйнятою міжнародною практикою та діє в Україні на постійній основі. Це необхідно для того, щоб перевірити, чи дійсно людина, яка отримує кошти від держави, є живою і чи отримує виплату саме та особа, якій вони призначені", - йдеться у заяві відомства.

Уряд дав достатньо часу українським пенсіонерам-переселенцям на те, щоби пройти ідентифікацію. Крім того, було запропоновано кілька варіантів проходження процедури. Це можна було зробити у банку, у консульських установах за кордоном, за допомогою відеоконференції, на офіційному порталі чи у відділенні ПФУ.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Тисячам пенсіонерам-ВПО продовжили виплати соціальної допомоги від держави

У Міністерство повідомили, що за дев'ять місяців процедуру пройшли 212,8 тисячі українців. Всім їм буде офіційно продовжено виплати.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У відомстві наголосили, що якщо людина пройшла ідентифікацію, але поки не отримала пенсію у звичну дату, не треба нервувати - її обов'язково буде виплачено до кінця місяця.

Нагадаємо, що уряд також продовжив виплати деяким категоріям внутрішньо переміщених осіб.