Уряд продовжив виплати деяким категоріям ВПО: кого це стосується

Автор: Корнєєв Ігор

Виплату допомоги для внутрішньо переміщених осіб продовжили в Україні. Також у Мінсоцполітики повідомили про збільшення періоду подання відповідної заяви.

Уряд продовжив виплати деяким категоріям ВПО: кого це стосується - today.ua

З 1 березня ще на пів року можуть продовжити допомогу для ВПО громадяни, які мають інвалідність, доглядають дітей або тяжко хворих людей. Також виплату можуть нарахувати українцям із низькими доходами, або зовсім без них.

Заяву на перепризначення допомоги можна подати до 30 квітня, наголосили в уряді України. При цьому громадяни, які подадуть її до цього терміну, матимуть змогу отримати й березневу виплату.

Громадяни, які не мають жодних доходів, окрім допомоги для ВПО, після її призначення, мають протягом двох місяців почати шукати роботу – стати на облік до Центру зайнятості. В іншому випадку виплату можуть зняти. Це не стосується тих, хто доглядає дітей або хворих родичів.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

Через місяць ухилянтам почнуть розсилати повістки поштою: у Міноборони розповіли про наслідки

Подати заяву на продовження виплати для ВПО можуть люди з інвалідністю ІІІ групи, члени сім'ї яких заробляють у середньому не більше 9444 гривень. Також вона належить громадянам старше 55 років, які зареєструвалися в Центрі зайнятості.

Учні ПТУ, професійної вищої та вищої освіти у віці до 23 років, теж можуть претендувати на допомогу. Також її можна оформити на дітей, які перебувають на вихованні родичів, знайомих чи у різних соціальних установах.

Уряд продовжив виплати деяким категоріям ВПО: кого це стосується

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Допомога передбачена і для осіб, які втратили своє житло, а також тяжкохворих громадян. Крім цього, виплату можуть отримувати сім'ї, де немає працездатних осіб.

Про намір розширити список переселенців, яким продовжать виплату допомоги для ВПО, Мінсоцполітики повідомляло раніше.