Стало відомо, в яких сферах пропонують найбільше вакансій із бронюванням від мобілізації

Автор: Марченко Любов

Нині роботодавцям стало значно важче знайти спеціалістів на посади, що вимагають певної кваліфікації. Через це вони змушені підвищувати зарплати, а також пропонувати шукачам роботи різні бонуси. Зокрема, на порталах із пошуку роботу з'явилось немало вакансій із бронюванням від мобілізації.

Стало відомо, в яких сферах пропонують найбільше вакансій із бронюванням від мобілізації - today.ua

Наприклад, на порталі Work.ua навіть запровадили фільтр, за допомогою якого можна швидко знайти вакансію, на якій спеціалісту обіцяють бронювання від мобілізації. Для цього на порталі з'явився окремий розділ "З бронюванням працівників", що може неабияк зацікавити чоловіків. Крім того, можна застосувати фільтр "бронювання працівників" на результаті пошуку вакансій. І ще один спосіб дізнатися, чи передбачено у вакансії бронювання – зайти на саму картку вакансії. Якщо так, то там буде спеціальна позначка із зеленим бейджем.

"Ми зробили доступною опцію вказувати у вакансії, що компанія бронює працівників на конкретній посаді. Це допоможе роботодавцям знаходили потрібних людей в команди, їхнім підприємствам працювати й підтримувати економіку країни, а шукачам — відразу бачити такі пропозиції", - розповідали на порталі Work.ua.

Стало відомо, в яких сферах пропонують найбільше вакансій із бронюванням від мобілізації

В яких сферах на сьогодні пропонують найбільше вакансій із бронюванням

Поза конкуренцією – робочі спеціальності на виробництві. Тамтешні роботодавці пропонують шукачам роботи 1395 вакантних місць із бронню. На другому місці - вакансії в галузі логістики, на складах та у сфері ЗЕД (зовнішньоекономічної діяльності). У цій сфері діяльності можна знайти відразу 1020 вакансій, що гарантують працівникам бронь від мобілізації. Із 540 "заброньованими" вакансіями на третій позицій опинилася сфера обслуговування.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Крім того, немало робочих місць із бронюванням обіцяють у галузях транспорту й автобізнесу (456), у сфері продажів та закупівель (421), серед адміністраторів та керівників середньої ланки (406) та в роздрібній торгівлі (401).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

А найменше пропозицій із бронню – у сфері культури, музики, та шоубізнесу. Там пропонують лише одне таке робоче місце. Лише 4 вакантних місця із бронню можуть запропонувати працівникам у сфері краси, фітнесу і спорту. Роботодавці готові надати тільки 6 місць із бронню від мобілізації спеціалістам зі страхування. І ненабагато більше, лише 9 таких місць, пропонують у сфері дизайну.

Нагадаємо, Кабмін планує забронювати від мобілізації 100% енергетиків та спеціалістів ВПК.