Стало відомо, хто в Україні втратить виплати ВПО з 1 березня

Автор: Корнєєв Ігор

Декілька змін в економічному житті країни, які безпосередньо стосуються багатьох українців, відбудуться у березні. Зокрема мова йде про внутрішньо переміщених громадян. 

Стало відомо, хто в Україні втратить виплати ВПО з 1 березня - today.ua

Першого дня весни в Україні буде проіндексовано пенсії, це відбувається щороку. Кабмін уточнив, що з урахуванням інфляції, пенсії збільшаться на 8%.

У цифровому вираженні збільшення становитиме в середньому 322, але не більше 1500 гривень, що підвищить показник середньої пенсії українців до понад 5,7 тисячі гривень.

В уряді зазначили, що пенсії, призначені у період із 2021 до 2023 років, збільшаться на 100 гривень. Усього ж індексація охопить близько 10 млн громадян України.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Крім цього, буде збільшено розміри мінімальних пенсій – у середньому більш ніж на 200 гривень.

Стало відомо, хто в Україні втратить виплати ВПО з 1 березня

Також з 1 березня відбудуться зміни у процедурі виплати фінансової допомоги внутрішньо переміщеним особам. Автоматично виплати будуть продовжені пенсіонерам, пенсії яких не перевищують 9444 гривень, інвалідам І та ІІ групи, а також дітям з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам, а також їхнім прийомним батькам та законним опікунам.

Багато українців можуть позбутися цієї виплати у розмірі 2-3 тисячі гривень, якщо не подадуть нову заяву.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Продовжити отримання допомоги для ВПО зможуть жінки з вагітністю після 30-го тижня, переселені діти без супроводу законного опікуна, громадяни, які втратили працездатність, але ще не можуть претендувати на отримання пенсії, а також українці, які доглядають людей з тяжкою інвалідністю, літніми старше 80 років) людьми або тяжкохворою дитиною.

Нагадаємо, що цього року деяким українцям тричі підвищать пенсію.