США завезли зброю для України до Європи: коли вона з'явиться на фронті

Автор: Корнєєв Ігор

У питанні військових постачань для ЗСУ Пентагон спрацював на випередження. Американська преса повідомляє, що більша частина зброї з першого пакету вже знаходиться у Європі.

США завезли зброю для України до Європи: коли вона з'явиться на фронті - today.ua

Наприкінці минулого тижня Палата представників нарешті проголосувала за надання пакета допомоги Україні. Сьогодні цей законопроєкт може бути затверджений Сенатом. Президент США Джо Байден вже пообіцяв негайно підписати його після схвалення Конгресом.

Із загальної суми 61 млрд доларів 23 млрд підуть на військові постачання.

За даними CNN, більшість озброєнь запланованого першого постачання, вже доставлено до Європи. На цю мить воно знаходиться на військових складах Польщі та Німеччини.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

За даними джерела телеканалу, як тільки президент США підпише законопроєкт, на фронт одразу буде поставлено снаряди для артилерії. Їх відправлять в першу чергу. Через те, що йдеться про величезну кількість боєприпасів та техніки, логістичні ланцюжки не дозволять одномоментно доставити все це ЗСУ.

Проте представник Пентагону Патрік Райдер запевнив, що США мають можливість доставити зброю протягом кількох днів. Цю інформацію підтвердив голова Комітету з розвідки американського Сенату Марк Ворнер. Він зазначив, що американська зброя розпочне рух у бік фронту ще до кінця тижня, тобто до 28 квітня.

США завезли зброю для України до Європи: коли вона з'явиться на фронті

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Напередодні президент України Володимир Зеленський повідомив, що його американський колега Джо Байден пообіцяв не перешкоджати постачанню ракет ATACMS великої дальності в Україну. Ця зброя може серйозно порушити плани росіян щодо проведення масштабного наступу, оскільки зможе такувати склади з боєприпасами та пальним глибоко за лінією фронту.

Нагадаємо, сьогодні посол України в США Оксана Маркарова засумнівалася, що Пентагон знайде достатню кількість зброї, щоб покрити суму у 23 млрд доларів, яка виділяється Конгресом на військові постачання.