США прокоментували пропозиції Кремля щодо припинення війни

Автор: Корнєєв Ігор

У Державному департаменті США прокоментували заяви російського диктатора Володимира Путіна щодо закінчення війни. Дипломатичне відомство назвало їх такими, що суперечать здоровому глузду.

США прокоментували пропозиції Кремля щодо припинення війни - today.ua

Незадовго до початку Саміту миру у Швейцарії, який об'єднав близько ста держав, Володимир Путін виступив із низкою заяв на колегії МЗС РФ. Зокрема він сказав, що Росія готова припинити агресію щодо України, якщо їй віддадуть Запорізьку, Херсонську області та весь Донбас.

Також Кремль зажадав від України офіційно відмовитись від вступу до НАТО.

Нагадаємо, на Саміті миру у Швейцарії США представляла віцепрезидент Камала Харріс. Після завершення форуму заяви Путіна прокоментували у Держдепі США.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

"Жодна відповідальна країна не може сказати, що це є розумною основою для миру. Це суперечить Статуту ООН. Це суперечить елементарній моралі. Це суперечить елементарному здоровому глузду", - заявив представник зовнішньополітичного відомства США Метью Міллер.

Також представник Держдепу нагадав, що Росія продовжує використати у війні з Україною терористичні методи. Він заявив про блокування експорту зерна в Чорному морі, викрадення дітей, безперервні удари по об'єктах критичної інфраструктури.

У Міністерстві закордонних справ України раніше заявляли, що Володимир Путін своїм "мирним планом" намагався зірвати проведення Саміту миру. Нагадаємо, у Швейцарії обговорювалися енергетична та продовольча безпека, обмін полоненими та повернення викрадених росіянами українських дітей.

США прокоментували пропозиції Кремля щодо припинення війни

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Це лише деякі із десяти пунктів мирного плану президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, він також прокоментував заяви Путіна про передачу Росії під контроль українських територій. Зеленський заявив, що йдеться про повернення нацизму.