Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Автор: Корнєєв Ігор

Президент України Володимир Зеленський відповів російському диктатору Володимиру Путіну, котрий напередодні заявляв, що Росія готова до переговорів. Український лідер заявив про друге пришестя нацизму.

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ - today.ua

Напередодні Володимир Путін заявив, що Росія готова до переговорів з Україною, але лише в тому випадку, якщо за ним залишать не лише окуповані території, а й усю Херсонську, Запорізьку, Донецьку та Луганську області.

В інтерв'ю італійському телеканалу Sky TG24 президент України Володимир Зеленський заявив, що це ультиматум, який не відрізняється від інших подібних заяв, які раніше звучали в Кремлі.

На думку українського лідера, Путін поводиться так само як Адольф Гітлер наприкінці 30-х років минулого століття. Нагадаємо, німецький фюрер за повного потурання Європи поглинув Австрію, вимагав частину Чехословаччини, після чого повністю її окупував, а потім розв'язав війну з Польщею, звинувативши поляків у тому, що вони напали на Німеччину.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

"Зараз ми бачимо, що це відродження нацизму. Це нова хвиля цього нацизму, тому що це російський нацизм. Ми не можемо вірити в ці повідомлення, тому що Путін йде тим же шляхом", - сказав Володимир Зеленський.

Заяви Володимира Путіна не підкріплені успіхами його армії на полі бою. Найімовірніше, це лише спроба перебити у внутрішньоросійській інформаційній повістці Саміт миру, що починається сьогодні у Швейцарії, а також нищівні санкції, які наклали на Росію США.

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, у Саміті миру візьмуть участь близько 100 країн.

Минулого тижня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба пояснив, навіщо України скликає цей саміт і чого хоче добитися від його учасників.