Спікер Палати представників Майк Джонсон вигадав новий спосіб затягнути виділення допомоги Україні

Автор: Корнєєв Ігор

Спікер Палати представників Майк Джонсон та голови ключових комітетів нижньої палати американського парламенту готують новий проєкт закону про допомогу Україні. Вони мають намір оформити частину коштів у вигляді позики.

Спікер Палати представників Майк Джонсон вигадав новий спосіб затягнути виділення допомоги Україні - today.ua

На тлі загроз конгресменів поставити законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню на голосування в обхід спікера Палати представників Майк Джонсон ініціював розробку власного проєкту.

Джерела у Конгресі повідомляють, що до роботи приєдналися голови ключових парламентських комітетів. Ідея Джонсона полягає в тому, щоб оформити частину невоєнних дотацій у вигляді позики. У проєкт закону, який зараз перебуває у Палаті представників, усі 61 млрд військової та фінансової допомоги Україні мали бути передані на безоплатній основі.

Фактично це є ще одним способом затягнути ухвалення закону. Повідомляється, що розробка документа розпочнеться після голосування щодо фінансування роботи уряду США, яке намічено на 22 березня. Після цього, найімовірніше, конгресмени знову підуть на двотижневі канікули. Тобто розгляд проєкт допомоги України у редакції Майка Джонсона відбудеться не раніше квітня.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

Спікер Палати представників Майк Джонсон вигадав новий спосіб затягнути виділення допомоги Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, у Пентагоні неодноразово заявляли про те, що відсутність військової допомоги з боку США може призвести до критичних наслідків на фронті. Все це відбувається на тлі збільшення військової допомоги з боку європейських країн, проте в Міноборони США вважають, що цього буде недостатньо, щоб зупинити просування російської армії.

Конгресмени-республіканці обіцяли 8 березня провести збір підписів, який би дозволив поставити законопроєкт про допомогу Україні на голосування в обхід спікера, проте це залишилося лише обіцянкою.