Сирський зробив заяву про складну ситуацію на фронті: “Я виявив прорахунки у командирів“

Автор: Леся Ловіцька

Олександр Сирський відвідав передові командні пункти ЗСУ на фронті. Головнокомандувач Збройних сил України зробив заяву від ситуації на передовій та вказав на прорахунки.

Сирський зробив заяву про складну ситуацію на фронті: “Я виявив прорахунки у командирів“ - today.ua

Головком ЗСУ оцінив обстановку на фронті як складну. Відзначено регулярні штурми позицій українських військовослужбовців. Противник активно атакує наші позиції.

Генерал проаналізував ситуацію та позначив завдання, які потрібно виконати. Зокрема, він вказав на потенціал позиційної оборони та посилення окремих ділянок. Сирський наголосив на важливості оперативної взаємодії та координації всіх Сил оборони для збереження життів наших захисників.

Воєначальник акцентував увагу на критичному протистоянні на Запорізькому та Авдіївському напрямках. Рашисти намагаються захопити там населені пункти Орлівка, Тоненько, Бердичі, Семенівка та Красногорівка. Ідуть жорсткі бої в районах Роботино та Вербово, над якими окупанти намагаються повернути контроль.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Сирський підкреслив, що вкрай важлива майстерність та досвід командирів, які мають адекватно оцінювати обстановку та приймати правильні та своєчасні рішення. Він вказав на проблеми, які виявив:

"На рівні командирів батальйонів, рот і взводів головне забезпечити практичну реалізацію цих рішень, утримати позиції та знищити противника вогнем всіх засобів. Під час роботи в окремих командирів були виявлені певні прорахунки у володінні обстановкою та оцінці противника, що безпосередньо вплинуло на стійкість оборони на окремих напрямках".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Олександр Сирський повідомив, що особисто вжив заходів щодо виправлення ситуації на місці, було виділено боєприпаси, матеріальні засоби та необхідні резерви. Головнокомандувач ЗСУ відзначив стійкість, мужність та героїзм військових, які відбивають атаки противника.

Раніше Сирський вперше зробив заяву про втрати ЗСУ та порівняв їх із російськими.