Сирський вперше порівняв втрати ЗСУ та російських окупантів: “Це дуже чутлива тема“

Автор: Леся Ловіцька

Олександр Сирський уперше висловився про втрати української армії. Головнокомандувач ЗСУ порівняв їх з втратами російських окупантів.

Сирський вперше порівняв втрати ЗСУ та російських окупантів: “Це дуже чутлива тема“ - today.ua

Генерал-полковник дав відверте інтерв'ю, під час якого порушив гострі теми, які цікавлять українське суспільство. Олександр Сирський зробив заяву про втрати рашистів на українській території. Він підкреслив, що вони набагато більші за наші:

"Їхні втрати особливо у загиблих у 7-8 разів, за останніми даними, переважають наші втрати. Взагалі, втрати – це дуже чутлива тема для всіх, для будь-якої країни та будь-якого суспільства".

Воєначальник нагадав, що такої масштабної війни, такого протистояння, як зараз, в Україні не було з часів Другої світової війни. Він визнав той факт, що зброї, яку ми отримуємо від партнерів, недостатньо. При цьому треба розуміти, що і ту зброю, яка у нас є, не можна використовувати нескінченно – вона потребує періодичної заміни.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Сирський наголосив на ролі дронів, яка щодня збільшується. Їх використовують обидві сторони. Безпілотники дають можливість командирам бачити всю картину бойових дій, тоді як раніше була доступна лише якась частина – зі спостережного пункту чи бліндажу. За словами Героя України, війна суттєво підвищує значення технологічного прогресу у процесі збройної боротьби.

Техніка, яка використовується у дистанційному режимі, дозволяє зберегти життя військовослужбовців. Олександр Сирський назвав це головним завданням, тоді як росіяни не вважають свої втрати та влаштовують "м'ясні штурми". Проте кількість загиблих окупантів вражає лише українців – рашисти їх начебто не помічають.

"Війна переходить у нову стадію", - зазначив головнокомандувач ЗСУ в інтерв'ю виданню ZDF.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Сирський вперше порівняв втрати ЗСУ та російських окупантів: “Це дуже чутлива тема“

Нагадаємо, що Олександр Сирський замінив Валерія Залужного, котрий майже два роки керував українським військом. Президент Володимир Зеленський після звільнення присвоїв йому звання Героя України.