Зеленський присвоїв Валерію Залужному звання Герой України

Автор: Ольга Березовська

Генерал Валерій Залужний тепер має горде звання Герой України. Президент підписав відповідний указ.

Зеленський присвоїв Валерію Залужному звання Герой України - today.ua

8 лютого 2024 року стало відомо, що головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний іде у відставку. А пізніше виявилось, що глава держави підписав указ, яким надав генералу почесне звання Героя України. Про це йдеться на офіційному сайті Офісу президента.

"За видатні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу постановляю: присвоїти звання Героя України з врученням ордена "Золота Зірка" Залужному Валерію Федоровичу – генералу", - сказано у новому указі, підписаному у день звільнення головнокомандувача.

Зеленський присвоїв Валерію Залужному звання Герой України

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Водночас, звання Героя України отримав і начальник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов. Йому також присвоєно почесне звання – за особисту мужність та героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагадаємо, що інформація про звільнення Валерія Залужного з'явилася ще наприкінці січня 2024 року. Тоді чутки не знайшли підтвердження, але вже на початку лютого стало відомо, що головнокомандувач все ж таки пішов у відставку. Володимир Зеленський призначив на його місце командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Прості українці, а також журналісти, волонтери, військові, політики та міністри активно висловлюють подяку Залужному за його службу. У Мережі з'явилося багато повідомлень, де відзначають заслуги генерала.

Нагадаємо, що відомий астролог прогнозує швидке повернення Валерія Залужного та його президентство.