Сенат США проголосував за виділення 61 млрд доларів Україні

Автор: Корнєєв Ігор

Верхня палата американського парламенту ухвалила закон про допомогу Україні. По ньому наша країна отримає близько 61 млрд доларів.

Сенат США проголосував за виділення 61 млрд доларів Україні - today.ua

Минулого тижня цей документ пройшов узгодження у нижній палаті Конгресу – Палаті представників. Зі схваленням у Сенаті політологи проблем не очікували. Так і вийшло, 79 сенаторів зі 100 проголосували за надання допомоги.

Останнім кроком на шляху передачі американської зброї Україні є підпис під законом президента Джо Байдена. Ще до голосування у Палаті представників він заявив, що підпише документ, як тільки його погодить Конгрес.

Напередодні сенатор від Республіканської партії Мітч Макконнелл провів брифінг для журналістів. Він у кількох словах описав, чому американський парламент зумів дійти двопартійної згоди та виділити допомогу Україні.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

"Ми думали, чи може Росія стати нормальною країною? Джордж Буш-старший ставився до неї як до нормальної країни. Так само ставився й Обама. Але з точки зору її амбіцій це все той же СРСР... Вони поважають тільки одне - силу Це ми вивчили від Рональда Рейгана", - заявив сенатор Макконнелл.

Сенат США проголосував за виділення 61 млрд доларів Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Республіканець також зазначив, що допомога, яку США нададуть Україні, позитивно вплине і на економіку його країни. За словами Макконнелла, виділені гроші дозволять наростити американську промислову базу та створити нові робочі місця.

Втім, частину зброї вже вироблено і до того ж доставлено до Європи. Йдеться про пакет озброєнь на 1 млрд доларів. Очікується, що до нього можуть увійти й ракети ATACMS великої дальності.