На Заході вважають, що Володимир Зеленський вельми занизив статистику військових втрат України, - NYT

Автор: Марченко Любов

Чисельність військових втрат України за два роки повномасштабної війни значно перевищує 31 тисячу, озвучену Володимиром Зеленським під час його пресконференції. Насправді з 24 лютого 2022 року загинуло набагато більше українських військовослужбовців.

На Заході вважають, що Володимир Зеленський вельми занизив статистику військових втрат України, - NYT - today.ua

Про це пише видання The New York Times, посилаючись на підрахунки американських експертів.

Говорячи про втрати ЗСУ за два минулі роки війни, Володимир Зеленський заявив, що вони становлять убитими 31 тисячу осіб. При цьому він назвав фейком дані, озвучені противником, що нібито Україна вже втратила в цій війні 60 тисяч своїх військових.

Президент також не став розкривати статистику щодо чисельності поранених і тих, хто потрапив у полон, бо за цими даними ворог може побічно оцінити чисельність діючої української армії.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

На Заході вважають, що Володимир Зеленський вельми занизив статистику військових втрат України, - NYT

При цьому американське видання стверджує, що офіційні представники США називають зовсім інші цифри втрат. Вони кажуть, що чисельність загиблих українських військовослужбовців значно більша.

"Це різко відрізняється від оцінок офіційних осіб США, які минулого літа назвали втрати набагато вищими, заявивши, що близько 70 000 українців було вбито і від 100 000 до 120 000 поранено", - пише New York Times.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водночас видання зазначає, що втрати росіян були приблизно вдвічі вищими. Природно, що за минулі півроку втрати з обох сторін тільки зросли. Вони ніяк не могли стати меншими.

Нагадаємо, Володимир Зеленський також заявив, що в Україні вже в найближчі кілька місяців може відбутися масштабне скорочення міністрів і міністерств.