В Україні очікується масштабне скорочення міністрів і міністерств, - Зеленський

Автор: Марченко Любов

В Україні може початися велике скорочення міністрів і міністерств. Наразі остаточного рішення ще немає. Та якщо бюджетний дефіцит не вдасться подолати, то казенних утриманців доведеться скорочувати, і почнуть з міністрів.

В Україні очікується масштабне скорочення міністрів і міністерств, - Зеленський - today.ua

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у ході своєї прес-конференції.

Раніше гарант говорив про перезавантаження виконавчої влади, що здійснює управління державою. Та, як з'ясувалося, президент мав на увазі саме скорочення міністрів та окремих міністерств з усім їхнім чиновницьким апаратом.

Звісно, що такий сценарій не може бути популярним, адже всі ці люди виконують якусь роботу у великому механізмі управління державою. Однак це вимушений захід. Адже, якщо очікувана фінансова допомога від партнерів буде затримуватись, то уряд буде змушений якось скорочувати бюджетні видатки. У тому числі й за рахунок власного секвестрування.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

"Якщо дефіцит буде продовжуватися — ми будемо робити все, щоб інфраструктура управління держави — це не тільки про Кабмін — зменшувалася. Є такий формат — зменшення кількості міністрів, міністерств. Дешевше управління. Скоординованіше — Денис Анатолійович має рацію", - зазначив Зеленський.

В Україні очікується масштабне скорочення міністрів і міністерств, - Зеленський

За словами Володимира Зеленського, у Кабміні готові до такого вимушеного сценарію. Однак завчасно виносити речі з кабінетів не варто. Ситуація остаточно має з'ясуватися за місяць-два. А зараз ще ніхто нікого не скорочує.

"Я думаю, показником буде розуміння, що ми будемо мати навесні. Трішечки пізніше — місяць-два будемо все розуміти", — зауважив президент.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, він також анонсував окреме перезавантаження в армії. Частково воно вже відбулося: змінився головкомандувач і керівництво штабу.  Відбулася також зміна керівництва Міноборони. Але потрібна не лише зміна персоналій. Зокрема, у Міноборони планують повний аудит, який дасть відповіді на багато запитань.

Нагадаємо, на цій же прес-конференції Зеленський вперше назвав конкретну цифру втрат ЗСУ у війні з Росією.