Військові вимагають запровадити високі штрафи для цивільних чоловіків: за що хочуть карати тиловиків

Автор: Марченко Любов

Військовослужбовці вимагають запровадити високі штрафи для цивільних чоловіків. Йдеться про осіб, які не служать у ЗСУ, але при цьому носять військову форму без розпізнавальних знаків.

Військові вимагають запровадити високі штрафи для цивільних чоловіків: за що хочуть карати тиловиків - today.ua

Таку думку висловив заступник командира 3 ОШБр Максим Жорін. Приводом для розмови став нещодавній інцидент із нардепом Миколою Тищенком, коли його охорона напала на військового у Дніпрі. Охоронці нардепа були в балаклавах та у військовій формі без будь-яких відзнак.

Максим Жорін вважає, що подібні ситуації є неприпустимими як з правового погляду, так і з погляду моралі. По-перше, цивільні особи не мають жодного права на носіння військової форми, а тим паче тепер, коли в країні йде війна. А по-друге, своєю протиправною поведінкою невстановлені цивільні особи, які одягнули на себе військову форму, дискредитують усіх захисників, які реально служать у ЗСУ.

Військові вимагають запровадити високі штрафи для цивільних чоловіків: за що хочуть карати тиловиків

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

"Охоронці Колі Тищенка та інших "дуже важливих" персон, псевдовійськові на ЛГБТ-парадах, нардепи, які не мають жодного стосунку до армії - всі натягують на себе військову форму. Відповідь на питання навіщо очевидна - всі ці не дуже порядні люди хочуть примазатися до категорії військових, надавши більшого значення собі і своїй діяльності. Тим самим дискредитуючи військо і воїнів, які ціною власного життя захищають сьогодні країну", - написав Жорін.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше Максим Жорін говорив, що владі час перестати обманювати військовослужбовців, обіцяючи їм демобілізацію, оскільки вона зараз неможлива. Такої ж думки дотримується і глава МВС Ігор Клименко.

Нагадаємо, глава МВС Ігор Клименко вважає, що зараз не можна проводити демобілізацію, тому що "просяде фронт".