Глава МВС зробив заяву про можливу демобілізацію: “Просяде фронт“

Автор: Ольга Березовська

Глава МВС висловився щодо можливості демобілізації військових, які вже два роки захищають Україну. Ігор Клименко пояснив, чому зараз її не можна провести.

Глава МВС зробив заяву про можливу демобілізацію: “Просяде фронт“ - today.ua

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко дав велике інтерв'ю журналістам "Радіо Свобода". У розмові він обговорив питання мобілізації, підготовки військових, призов ув'язнених та навіть зарплату поліцейських та бійців Нацгвардії. Главу відомства також попросили прокоментувати ситуацію із демобілізацією.

Клименко зазначив, що наразі провести її неможливо. За його словами, він спілкувався з захисниками на передовій і вони дійшли висновку, що демобілізація тих, хто воює два роки, може призвести до проблем на фронті.

"Якщо ми демобілізуємо людей, які, наприклад, відслужили два роки, то у нас просяде фронт і підрозділи будуть неповноцінними. Ми зараз повинні або оновити боєздатність підрозділів, і у нас має бути як мінімум рівноцінна заміна під час ротації діючих бригад і батальйонів... У нас немає права обвалити фронт", - сказав глава МВС.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Міністр додав, що розуміє бажання військових демобілізуватись, але нинішня ситуація в країні та на фронті не дозволяє зробити це. Справа в тому, що в армії потрібні досвідчені військові. І говорити про демобілізацію можна буде після того, як закінчать навчання ті, хто зараз проходить підготовку до служби. Але станеться це лише за кілька місяців.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні готуються знизити призовний вік до 50 років.