У Сенаті США запропонували дати допомогу Україні в кредит або в обмін на корисні копалини

Автор: Марченко Любов

Безоплатну військову допомогу Україні від США, ймовірно, не дадуть, на це в Сенаті не вистачить голосів. Однак допомога у вигляді кредиту цілком може бути надана. Крім того, фінансова допомога може бути надана в обмін на корисні копалини, які є в Україні.

У Сенаті США запропонували дати допомогу Україні в кредит або в обмін на корисні копалини - today.ua

З такою пропозицією виступив американський сенатор від республіканської партії Ліндсі Грем, повідомляє джерело CBS News.

"Я хочу перетворити пакет допомоги на кредит, і це має для мене сенс... У нас борг на $34 трильйони. Україна має корисні копалини, має багато ресурсів", - заявив американський сенатор.

Він також переконаний, що в такому варіанті законопроєкт про допомогу Україні отримав би чимало прихильників серед його однопартійців і, врешті-решт, успішно пройшов би слухання й отримав схвалення в Палаті представників, а також залучив би на свій бік іще 6-8 голосів республіканців у Сенаті.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

"Це ідея Трампа. Якщо її прийняти, я думаю, можна отримати багато голосів у Палаті представників і Сенаті", - додав сенатор-республіканець.

У Сенаті США запропонували дати допомогу Україні в кредит або в обмін на корисні копалини

Слід сказати, що на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, який відбувся в січні 2024 року, наша влада сама загострила увагу представників світового бізнесу на корисних копалинах, які містять надра України. У Києві вважають, що іноземні інвестори цілком могли б узяти участь у розробці родовищ рідкоземельних матеріалів, на які багаті надра нашої країни.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Очевидно, американський бізнес надихнувся цією ідеєю. Тим паче, що американці чудово розуміють, що зараз і в найближчому майбутньому виснаженій війною Україні нічим буде розраховуватися з кредиторами, окрім як своїми природними ресурсами.

Нагадаємо, українська влада обіцяє, що навіть у разі затримки допомоги від західних партнерів усі соціальні виплати українцям буде збережено.