У великому українському місті може не розпочатися опалювальний сезон

Автор: Марченко Любов

Велике українське місто може залишитися взимку без тепла. Опалювальний сезон там може не розпочатися через неготовність комунікацій. Йдеться про окупований Маріуполь. Тамтешні мешканці, які стали заручниками ситуації, вже другий рік поспіль ризикують залишитися без тепла у своїх домівках.

У великому українському місті може не розпочатися опалювальний сезон - today.ua

Про це стало відомо із повідомлення Маріупольської міської ради.

Міська інфраструктура здебільшого знаходиться в розбитому стані, і комунікації не готові до початку опалювального сезону. Через це вже другу зиму поспіль маріупольцям доведеться замерзати у своїх неопалюваних будинках.

Так, у трьох будинках на вулиці Гонди, 40, 42 та 48, ще влітку підрядником було зрізано батареї нібито для їхньої заміни. Однак, досі ні нових, ні навіть старих батарей там не встановили.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

У великому українському місті може не розпочатися опалювальний сезон

Крім того, за місяць ані на метр не просунулися роботи з ремонту теплотраси у Лівобережному районі міста. Хоча адміністрація окупантів обіцяла тутешнім мешканцям, що до опалювального сезону все буде готово. Тутешні працівники комунального підприємства щодня метушаться на теплотрасі, проте робота з місця не рушає. Таким чином, комунальники лише імітують бурхливу діяльність, а насправді робота стоїть.

На запитання, чому не видно результатів їхньої праці, комунальники дають вичерпну відповідь: "Нам не платять, робити не будемо".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Проте в квартирах уже холодно. А коли почнуться справжні холоди, то жити там буде неможливо, скаржаться маріупольці.

Нагадаємо, окупанти розпочали будівництво залізниці з Маріуполя до РФ. Таким чином вони хочуть створити альтернативу Кримському мосту, який постійно зазнає атак з боку України.