Окупанти розпочали будівництво залізниці з Маріуполя до РФ: це може стати небезпечною альтернативою Кримському мосту

Автор: Марченко Любов

Російські окупанти затіяли небезпечне будівництво залізниці, яка з'єднає Маріуполь із Росією. Таким чином вони хочуть з'єднати Маріуполь, Волноваху та Донецьк із територією РФ, приєднавши нову гілку до гілки, яка веде на Таганрог та Ростов.

Про це повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Причому, як каже Андрющенко, вони вже перейшли від стадії розмов до стадії втілення задуманого. Зокрема, вже розгорнуто будівництво мосту через річку Кальміус у районі села Гранітне.

"У разі успіху це дозволить включити існуючу гілку Маріуполь-Асланово-Кальчик-Волноваха у пряме сполучення з Таганрогом та Ростовом-на-Дону. На практиці це не лише глобальне вирішення питання з військової та цивільної логістики, а й кардинальне зниження залежності від залізничного сполучення Кримським мостом", - застеріг Андрющенко.

Популярні зараз

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

У Верховній Раді зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 червня

Прикордонник застрелив чоловіка, який намагався незаконно перейти кордон з Румунією

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Очевидно, окупантів змусили до цього будівництва успішні атаки ЗСУ на Кримський міст, які почастішали і нерідко досягають цілі. Адже саме цей міст на сьогодні є головною логістичною артерією, що сполучає Кримський півострів з материковою частиною Росії. Саме цим мостом на окупований півострів підвозиться підкріплення як у живій силі, так і нова зброя і техніка.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тому якщо окупантам вдасться побудувати нову залізничну гілку з Маріуполя, то Кримський міст вже не матиме для них такого вирішального значення, як тепер.

Нагадаємо, до одеського пляжу прибило пляшку з дитячою запискою із Криму. Дитина пише, як вони всією сім'єю чекають, коли до Криму повернеться Україна.