У Європі відраховуватимуть дітей українських біженців зі шкіл і дитсадків - знайшлися підстави

Автор: Марченко Любов

В одній із країн ЄС парламент дав дозвіл на відрахування дітей українських біженців зі шкіл і дитсадків. Раніше для того щоб відрахувати дітей із навчального закладу, була потрібна заява від їхніх батьків. Однак тепер законодавчий орган країни цю умову усунув.

У Європі відраховуватимуть дітей українських біженців зі шкіл і дитсадків - знайшлися підстави - today.ua

Йдеться про Естонію. Заборону на відрахування дітей українських біженців зняв Рійгікогу (естонський парламент). Про це повідомляє естонське видання ЕRR.

Звісно, відраховувати всіх дітей біженців не будуть. Ті, хто проживає в Естонії, має там статус тимчасового притулку і нікуди звідти не виїжджав, можуть бути певні: їхні діти й надалі отримуватимуть ті самі освітні послуги, що й діти корінного населення.

Однак у біженців, які покинули межі країни, забравши своїх дітей і не повідомивши естонські органи влади про нове місце свого перебування, можуть виникнути проблеми з подальшим навчанням дітей. Їхніх дітей просто відраховуватимуть зі шкіл, дитсадків та інших освітніх установ.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

В уряді пояснили надання бронювання співробітникам Favbet та Glovo

У Європі відраховуватимуть дітей українських біженців зі шкіл і дитсадків - знайшлися підстави

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому, якщо вони повернуться в Естонію і захочуть знову поновити своїх дітей у школі або дитсадку, то у них можуть виникнути проблеми. Законодавчі зміни, внесені естонським парламентом, дають владі всі підстави для виключення дитини, про яку немає даних у регістрі народонаселення, і яка реально не проживає в країні.

Нагадаємо, українських біженців, які перебувають у Німеччині, закликають переїжджати в інші країни. У Німеччині вже не вистачає місць для розміщення наших співгромадян.