Українських біженців у Німеччині закликали виїхати до Польщі: в країні виник гострий дефіцит місць

Автор: Леся Ловіцька

У Німеччині залишилося мало місць для розміщення українських біженців. Наших співвітчизників закликали розглядати інші країни, зокрема Польщу.

Українських біженців у Німеччині закликали виїхати до Польщі: в країні виник гострий дефіцит місць - today.ua

Відповідна заява прозвучала з вуст глави асоціації районів Німеччини Рейнхарда Заґера. Він висловив думку, що переселенцям варто розглядати й інші країни, які активно ухвалюють мігрантів.

Загер вважає, що подальший прийом українських біженців неможливий і підкреслив, що округи вимагають додаткових кроків від Європейського союзу у боротьбі з потоком міграції, що збільшується. Вказано, що з кожним днем ситуація посилюється. Адміністративні одиниці зазнають складнощів через приїжджих й не готові до збільшення їхньої кількості.

"При всій солідарності з Україною ми ставимо питання: чи потрібно стільки людям із країни, яку атакує Росія, їхати до нас", - зазначив Рейнхард Загер.

Популярні зараз

Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною

Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям

Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах

Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України

Тільки в районі Баден-Вюртемберг проживає вдвічі більше наших земляків, ніж у всій Франції. Повідомляється, що кількість заявників на притулок скорочується, але тенденції не змінюються. Причому взимку попит традиційно зменшується:

"Можливо, Польща також була б готова прийняти більше українських біженців, якби була підтримка Євросоюзу".

Українських біженців у Німеччині закликали виїхати до Польщі: в країні виник гострий дефіцит місць

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чиновник закликав до "послідовного захисту кордонів Німеччини", допоки зовнішні кордони Європейського Союзу залишаються вразливими. Це потрібно, щоб запобігти незаконному в'їзду переселенців без перспективи на отримання притулку. Також запропоновано проведення масштабних політичних дебатів та неможливість щорічно приймати понад 300 тисяч осіб.

Раніше стало відомо про скорочення готівки українським біженцям у Німеччині.