Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

Автор: Марченко Любов

Українцям пропонують змінити тарифи на газ. Замість 7,96 грн/кубометр, за яким оплачують газ майже всі побутові споживачі країни, пропонують перейти на соціальний тариф по 4 грн/кубометр, який практично вдвічі менший за діючий.

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну - today.ua

У компанії Нафтогаз застерегли користувачів від такої привабливої пропозиції. Справа в тому, що жодного соціального тарифу на газ немає, це фейк. Про це повідомила прес-служба Нафтогазу.

"Інформація про так званий "соціальний тариф" для населення, згідно з яким нібито для сімей військовослужбовців, пенсіонерів, багатодітних та малозабезпечених сімей встановлено тариф 4 грн за куб. м. газу, – не відповідає дійсності", – попередили в компанії.

"Соціальний тариф" вигадали шахраї. Можна припустити, що таку новину запущено в Мережі з метою викрадення особистих банківських даних довірливих громадян. Адже багато хто може спокуситися такою "щедрою" пропозицією та спробувати нею скористатися.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Отже в Нафтогазі застерігають громадян, щоб вони в жодному разі не брали на віру таке повідомлення і не переходили за посиланнями, які можуть пропонувати шахраї. І тим більше, щоб не ділилися з ними жодними особистими банківськими даними та нікуди не переказували грошей.

"Закликаємо громадян бути обачними та не переходити за сумнівними посиланнями, не передавати свої дані стороннім", – йдеться у повідомленні компанії.

Українцям пропонують новий тариф на газ по 4 гривні за кубометр: що потрібно знати про таку ціну

У зв'язку з неправдивою інформацією про "соціальний" тариф, що розповсюджується в Мережі, Нафтогаз готує звернення до правоохоронних органів з метою встановлення джерела помилкової інформації, а також припинення його діяльності. Ще однією метою поширення такої інформації може бути дестабілізація суспільства, яке зараз дуже чуйно реагує на всі зміни тарифної політики.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому в Нафтогазі наголошують, що нині їхня компанія пропонує українцям один із найнижчих тарифів на газ – по 7,96 грн/кубометр. Цим тарифом користуються 98% побутових споживачів, тобто практично майже все населення України. Причому цей тариф залишатиметься незмінним, як мінімум, до 1 травня 2024 року.

Водночас, громадяни, для яких така ціна на газ (та інші енергоресурси) обтяжлива, можуть претендувати на державну субсидію для оплати житлово-комунальних послуг.