Із початком зими ціни на овочі з теплиць стрімко полетіли вгору

Автор: Марченко Любов

Напередодні новорічних свят попит на тепличні овочі незмінно зростає. Щоправда, заготовляти ці продукти на свята ще зарано, проте ціни на овочі вже стрімко пішли вгору.

Із початком зими ціни на овочі з теплиць стрімко полетіли вгору - today.ua

Про те, як змінилися на початку грудня ціни на овочі з теплиць, розповіли на порталі minfin.

Навіть у теперішній непростий час українці намагаються урізноманітнити скромний новорічний стіл салатами зі свіжих овочів або овочевими нарізками. Тому нарізки зі свіжих помідорів, огірків та перцю вже стали незмінними атрибутами святкового столу. Однак цього року ціни на овочі так стрімко зростають, що свіжий салат на новорічному столі, очевидно, буде доступний не всім.

Помідори

Вартість тепличних помідорів, до речі, демонструє різні тенденції. Так, наприклад, червоні помідори на початку грудня навіть помітно подешевшали. Їхня ціна змінилася з 75,20 грн/кг до 70,54 грн/кг. А ось рожеві помідори стали дорожчими: 91,26 грн/кг замість 87,75.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Екстрасенс спрогнозував, коли закінчиться війна і чи зможе Україна повернути свої землі

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

Із початком зими ціни на овочі з теплиць стрімко полетіли вгору

Огірки

Огірки в середньому зросли в ціні дуже відчутно: з 76,14 грн/кг до 88,19 грн/кг. Водночас, гладкі огірки подорожчали одразу більш ніж на 30 грн: з 71,87 грн/кг до 102,40 грн/кг. А їхні колючі родичі додали в ціні з 93,57 грн/кг до 109,90 грн/кг.

Із початком зими ціни на овочі з теплиць стрімко полетіли вгоруІз початком зими ціни на овочі з теплиць стрімко полетіли вгору

Перець

А ось болгарський жовтий перець поки що не поспішає дорожчати. Його ціна, навпаки, наразі відкотилася назад більш ніж на 11 грн: зі 152,89 грн/кг до 141,13 грн/кг. Хоча для небагатих українців таке зниження ціни на 7,7% - все одно що семивідсоткове зниження ціни на літак. У будь-якому випадку це дуже дорого і недоступно.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Із початком зими ціни на овочі з теплиць стрімко полетіли вгору

Нагадаємо, в Україні також стала стрімко зростати в ціні картопля. Але, на щастя, вона поки що не коштує стільки, як тепличні овочі.