Світовий бізнес визначився із датою закінчення війни в Україні

Автор: Марченко Любов

Світовий бізнес знає, коли закінчиться війна в Україні. Це очевидно з того, що деякі глобальні промислові гравці вже почали заходити в Україну. Якби вони не знали, коли закінчиться війна, то жодних інвестицій у нашу країну вони не планували би.

Світовий бізнес визначився із датою закінчення війни в Україні - today.ua

Такими міркуваннями поділився в ефірі телемарафону досвідчений український дипломат, колишній посол України у Сполучених Штатах Валерій Чалий.

На думку Чалого, представники глобальних корпорацій дуже чітко тримають носа за вітром і чудово відчувають вигоду від можливих вкладень. Отже той факт, що деякі з них почали звертати увагу на український ринок робочої сили та готові інвестувати у виробництво на території нашої країни, говорить про те, що вони роблять ставку на Україну.

Валерій Чалий каже, що глобальний бізнес відчув перелом у війні, і він має чітке уявлення, коли ця війна має скінчитися.

Популярні зараз

Українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року: може не бути кілька тижнів

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

Світовий бізнес визначився із датою закінчення війни в Україні

"Вони вже Росію не розглядають стратегічно, а Україну почали вперше розглядати стратегічно для себе... Я вам скажу, що ці люди не зайдуть туди, де буде менше трильйона доларів... і відновлення, і інвестиції... Тобто це добрий знак...", – каже політик.

При цьому Чалий каже, що багато бізнес-планів закордонних компаній уже "заточені" під інвестування з початку другого півріччя наступного року. А це свідчить, що до кінця першого півріччя планують закінчення війни.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Це значить, вони бачать... що війна, ця гаряча фаза... має завершення наступного року... Ось я так читаю їхній інтерес, який зараз проявився... І у багатьох уже в планах... літо наступного року, як кінець гарячої фази війни, це не кінець конфлікту Росії та України, але кінець гарячої фази... І вони вже будують свої плани та бізнес-плани, зокрема, на цей період", - зауважив дипломат.

Нагадаємо, мольфар Макс Гордєєв каже, що результат цієї війни буде вирішено дуже скоро. Він вважає, що бойові дії можуть закінчитися вже у жовтні.