Клієнти Нової пошти можуть перед Новим роком отримати посилки в кредит: як користуватися послугою

Автор: Марченко Любов

Компанія Нова пошта подбала про своїх клієнтів, багатьом з яких напередодні новорічних свят хронічно бракує грошей. Вони можуть отримати посилки в кредит, які можна буде оплачувати упродовж року. Це дозволить замовити подарунки для всіх близьких людей і, звичайно, не забути про себе коханих.

Клієнти Нової пошти можуть перед Новим роком отримати посилки в кредит: як користуватися послугою - today.ua

Про таку послугу, яка може стати для багатьох порятунком у період активної закупівлі подарунків, нагадала українцям прес-служба поштової компанії.

Перед Новим роком та Різдвом хочеться зробити приємне усім близьким людям, а грошей на подарунки для всіх, як завжди, не вистачає. Тому послуга від Нової пошти "Посилка в кредит" може стати справжнім порятунком для громадян, у яких гаманець не витримує новорічного навантаження.

Для цього потрібно лише в мобільному додатку Нової пошти зайти в розділ "Посилка в кредит" і розрахувати свій кредитний ліміт. А потім у рамках цього ліміту можна зробити замовлення товару.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Екстрасенс спрогнозував, коли закінчиться війна і чи зможе Україна повернути свої землі

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

Клієнти Нової пошти можуть перед Новим роком отримати посилки в кредит: як користуватися послугою

"Замовляй будь-який товар вартістю від 1000 грн, що можна доставити з післяплатою до Нової пошти. Приходь до відділення з паспортом та кодом. Забирай замовлення одразу та сплачуй протягом року", - йдеться у повідомленні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Коли замовлення прибуде, можна вирушати до відділення Нової пошти за своєю посилкою. Слід лише сказати оператору, що ви оформили посилку в кредит, а також надати йому свій паспорт та ІПН. Забравши посилку вже зараз, ви можете оплачувати отриманий товар протягом року.

Нагадаємо, Нова пошта також повідомила, що у 2024 році скоротиться термін доставки посилок.