Нова пошта підготувала клієнтам приємний сюрприз із доставкою посилок

Автор: Леся Ловіцька

Приватна компанія "Нова пошта" підготувала зміни до доставки посилок. На клієнтів у 2024 році чекає приємний сюрприз.

Нова пошта підготувала клієнтам приємний сюрприз із доставкою посилок - today.ua

Наступного року Нова пошта вирішила зменшити термін доставки посилок Україною. Нині середній період становить 24 години, а з 2024-го він зменшиться до 22 годин.

У компанії також нагадали, що у 2023 році вона підвищила мінімальний тариф на відправку посилок вагою до 2 кг між поштаматами та відділеннями у населених пунктах. Вартість послуги зросла на 17% і наразі становить 70 грн. Це більше порівняно з тарифами інших операторів. В Укрпошті така доставка коштуватиме 35 грн, а Meest – 65 грн.

Відправлення документів між поштоматами та відділеннями Нової пошти по Україні коштує 55 грн. Середня посилка вагою до 10 кг по Україні обійдеться в 100 грн, а велика до 30 кг – 140 грн.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

Тарифікація посилок між поштоматами та відділеннями у межах міста наступна:

  • до 2 кг – 50 грн;
  • до 10 кг – 80 грн;
  • до 30 кг – 120 грн.

Також стало відомо, що Нова пошта за дев'ять місяців 2023 року відкрила 1600 нових відділень та рекордно збільшила прибуток. На 2024-й у компанії не менш амбітні плани.

"Швидкість, зручність та доступність до клієнтів дозволяють ПП виставляти найвищу ціну за доставку на українському ринку. У 2024-му Нова пошта планує побудувати 10 нових сортувальних центрів та розширити свою мережу ще на 3000 відділень та 5000 поштоматів", - повідомив Forbes.

Нова пошта підготувала клієнтам приємний сюрприз із доставкою посилок

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Нової пошти з'явилися відділення за кордоном – у Польщі, Литві, Чехії, Молдові, Німеччині, Румунії, Естонії, Латвії, Словаччині та Угорщині. Наступного року компанія має намір вийти на ринки ще 17 країн Європи. У 2025-му має бути 200 відділень у 30 країнах.

Раніше стало відомо, що Нова пошта надсилає посилки у кредит.