Грошей у бюджеті не вистачає: у Раді зробили заяву про підвищення податків

Автор: Марченко Любов

Через те, що в США досі не визначилися з допомогою для України, в українському бюджеті вже відчувається дефіцит коштів. Якщо цієї допомоги не буде й надалі, то нестача грошей стане гостро відчуватися. Однак Верховна Рада поки що не розглядає питання про підвищення податків для населення.

Грошей у бюджеті не вистачає: у Раді зробили заяву про підвищення податків - today.ua

Про це заявила під час телемарафону депутатка-"слуга" Ольга Василевська-Смаглюк. Вона є членкинею комітету Верховної Ради з питань фінансової, податкової та митної політики.

Ольга Смаглюк каже, що такою є принципова позиція президента України Володимира Зеленського - не посилювати податковий тягар для бізнесу під час війни.

"Президент проти підвищення податків. Тому ми маємо зараз заспокоїти населення: підвищення податків ми не розглядаємо зараз як основний сценарій, тому що президент сказав шукати альтернативні шляхи", - зазначила нардепка.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Грошей у бюджеті не вистачає: у Раді зробили заяву про підвищення податків

Однак бюджетні надходження треба підвищувати. Тому Рада доручила Кабміну знайти альтернативні шляхи підвищення доходів бюджету. Цей план має бути представлений урядом до кінця лютого.

"Що це може бути? Це можуть бути понаднормові надходження з митниці, з податкової, це також може бути перегляд акцизних зборів, зборів за надра, що також дуже важливо", - уточнила депутатка.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ще один спосіб - запозичення коштів у Нацбанку. Президент вважає, що інтенсифікація бюджетних надходжень не повинна торкнутися населення.

Нагадаємо, українцям почали приходити податкові платіжки за нерухомість.