Заряджання смартфона має проводитися правильно, щоб гаджет служив якнайдовше. Не можна залишати його підключеним до мережі на всю ніч. Розберемося чому.
Користувачі часто вмикають зарядку смартфона перед сном. Це зручно – вранці датчик покаже заповітні 100%. Однак таке рішення не є вірним, тому що раз у раз батарея втрачатиме свій ресурс і зношуватиметься. Це просто пояснити – акумулятор не повинен повністю заряджатися. Оптимально досягти заряду до 80%.
Дослідники у галузі технологій радять підключати мобільний телефон до мережі, коли заряду залишилося близько 30%. Не потрібно чекати, поки смартфон розрядиться в нуль.
У нічний період важко контролювати цей рівень. Тому є ризик допустити "перезаряджання" і тим самим сприяти руйнуванню батареї - незабаром гаджет буде розряджатися набагато швидше і доведеться витратитися на заміну акумулятора.
Найкращий спосіб зарядити смартфон без шкоди для його батареї – зробити це перед сном, щоб проконтролювати рівень. Також можна встановити та використовувати мобільний додаток, який стежитиме за рівнем та відключить процес на встановленому ліміті у 80%.
Що ще шкодить батареї смартфона
"Вбити" батарею мобільного телефону можна різними способами. Однак дієвий метод – користуватися смартфоном, який підключений до мережі та заряджається. У такому випадку акумулятор буде виконувати дві протилежні функції – розряджатися та поповнювати рівень заряду. Це призведе до швидкого зношування.
Також не можна користуватися телефоном на сильній спеці чи морозі – ніжна техніка не любить різкого перепаду температур. Тому повернувшись з вулиці потрібно почекати поки мобільник "прийде до тями" після переохолодження або перегріву - і тільки потім дзвонити з нього, робити знімки і серфити в Інтернеті.
Нагадаємо, що в Android-смартфонах з'явиться функція, яка давно є у iPhone.