На фронт відправлять 60% співробітників Генштабу

Автор: Корнєєв Ігор

Генеральний штаб України завершив анонсовану раніше оптимізацію свого чисельного складу. Штат керуючого війною органу скоротиться на 60%.

На фронт відправлять 60% співробітників Генштабу - today.ua

Начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ Євген Острянський повідомив, що у лютому та березні поточного року було проведено роботу з оптимізації штату Генерального штабу України. Вона торкнулася деяких органів військового управління.

У результаті було встановлено структурні підрозділи, які дублювали функції інших відділів. Оптимізацію проведено воістину масштабну – чисельність співробітників Генштабу скоротиться на 60%.

Євген Острянський зазначив, що буде розформовано кілька організаційних структур, але при цьому створюватимуться нові, ефективніші. За допомогою офіцерів-генштабістів, що звільнилися, доукомплектують органи управління оперативного і тактичного рівнів. Декого з них направлять безпосередньо до військових частин для прийняття командування на передовий.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Зарплата від 24 тис. грн: названо найзатребуваніших працівників в аграрній галузі

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

"Ми розуміємо, що в умовах війни в першу чергу повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ", - зазначив бригадний генерал Євген Острянський.

Все це, за словами Начальника ГУ оборонного планування Генштабу ЗСУ, дозволить провести ротацію та дати відпочинок нашим захисникам, які давно тримають оборону на передовій.

Нагадаємо, наприкінці минулого року президент України Володимир Зеленський заявив, що військове командування запропонувало мобілізувати 500 тисяч осіб.

На фронт відправлять 60% співробітників Генштабу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пізніше новий головком ЗСУ Олександр Сирський заявив, що ця цифра була значно зменшена після уточнення бойового складу ЗСУ. Зеленський своєю чергою заявляв, що командування ЗСУ знайшло додаткові внутрішні резерви у своїх лавах, і мобілізація торкнеться меншої кількості цивільних.

Видання The Washington Post повідомляло, що плани щодо мобілізації півмільйона українців могла коштувати посади колишньому головкому ЗСУ Валерію Залужному.